loading...
Rok liturgiczny: A/II
Uroczystość Najświętszej Trójcy
31 maja 2026

OGŁOSZENIA + INTENCJE / 31 MAJA 2026

52 minuty temu Odsłon: 7

Przez cały czerwiec, od poniedziałku do piątku, zapraszamy na NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, z rozważaniami o litanii. Dziś jeszcze nabożeństwo do Matki Bożej, przy figurze Serca Jezusowego na ul. Zachodniej.

Dziękujemy za ostatnie sprzątanie świątyni młodzieży oraz rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym. W przyszłym tygodniu do sprzątania świątyni zapraszamy mieszkańców ulic Zachodniej, Polnej, Maszynistów Kolejowych i z Chociwla – Wieś w sobotę o godz. 9.30.

W najbliższy czwartek Uroczystość BOŻEGO CIAŁA. Msza św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym, po Mszy wyruszymy w PROCESJI EUCHARYSTYCZNEJ ulicami Armii Krajowej, Dworcową, Kolejową, Wojska Polskiego i Armii Krajowej na plac przy kościele. Dziękujemy za wszystkie zebrane ofiary na kwiaty do ołtarzy. Zachęcamy też do udekorowania okien i domów szczególnie na trasie procesji. Nie będzie tego dnia Mszy św. wieczornej.

Msze św. z procesją w BOŻE CIAŁO na filiach w Lisowie, Oświnie, Brodzie i Wieleniu o godz. 12.00.

W uroczystość BOŻEGO CIAŁA zapraszamy także do wspólnej modlitwy, na WIECZÓR UWIELBIENIA, w naszym zakonnym ogrodzie o godz. 19.00. Będzie to czas wspólnego śpiewu, modlitwy i spotkania.

W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych Spowiedź tego dnia w naszej świątyni o godz. 6.45 i wieczorem od godz. 17.00. Adoracja od godz. 17.00.

W pierwszą sobotę o godz. 9.00 Msza św. z nabożeństwem do NS NMP i zmiana tajemnic różańca.

Młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania zapraszamy na spotkanie i ognisko w poniedziałek o godz. 19.00 w ogrodzie za plebanią.

Zapraszamy dzieci na 1-dniowy wyjazd na GÓRĘ TABOR JUNIOR 20 czerwca. Wszelkie informacje I zapisy do 1 czerwca u ks. Bogdana. W planie Eucharystia, zabawa, konkursy i oczywiście dobre jedzenie.

Zapraszamy na Wakacyjny SPŁYW KAJAKOWY dla chłopaków w dniach 12-17 lipca. Popłyniemy rzekami Chotlą, Rewą i Parsętą. Można popłynąć ze swoim tatą. Całkowity koszt to 500 zł. Zapisy i informacje u ks. Zbigniewa.

Zapraszamy młodzież na zjazd młodzieży parafii księży chrystusowców GÓRĘ TABOR, który odbędzie się 20 - 24 lipca. Czas wspólnoty, rozrywki, sportu, dobrego jedzenia, nocowania w namiotach i oczywiście modlitwy. Zapisy do 14 czerwca i wszelkie informacje u księdza Bogdana.

Zachęcamy także do zaplanowania udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE z chrystusowcami z Warszawy na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy i informacje u ks. Bohdana.

Młodzież zapraszamy na OBÓZ W TATRACH w dniach 23-29 sierpnia. Zapisy i informacje u ks. Bohdana i ks. Zbigniewa.

Zapraszamy na WAKACYJNY WYJAZD DLA RODZIN do Stronia Śląskiego w Kotlinie Kłodzkiej w dniach 27 lipca – 1 sierpnia. W programie wyjazdu jest codzienna Eucharystia i konferencja formacyjna. Zamieszkanie w pięknym hotelu Górski Potok. Koszt pobytu dla rodziny 4 osobowej to ok. 3 tys. zł. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z ks. Proboszczem.



Rzymskokatolicka parafia p.w.

MB Bolesnej

ul. kard. A. Hlonda 9, 73-120 CHOCIWEL
tel: 798 797 146
dekanat: Insko
Towarzystwo Chrystusowe

KANCELARIA PARAFIALNA

Poniedziałek: 17:00 do 17:45
Środa: 18:45 do 19:30
Wtorek, Czwartek, Piątek: nieczynne
Sobota: 10:00 do 11:00

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy w Goleniowie od. w Chociwlu
81 9375 1041 5500 0114 2000 0010

Konto funduszu remontowego:

Bank Spółdzielczy w Goleniowie od. w Chociwlu
05 9375 1041 5500 0114 2000 0020
Kompania Twórcza - projektowanie stron, logo, obsługa graficzna, programowanie w internecie
Array ( [status] => 3 )