NOWI MINISTRANCI
Godzinę temu
Odsłon: 3
Wspaniałych, ośmiu chłopców, na niedzielnej Eucharystii o godz. 11:00 (21 czerwca) zostało uroczyście przyjętych w szeregi naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Mianowania na posługę ministranta dokonali ks. Proboszcz Zbigniew oraz duchowy opiekun LSO ks. Bohdan.
Gratulujemy nowym ministrantom i ich ukochanym rodzicom. Niech służba Bogu i Kościołowi, wyrobi w nich mocny i szlachetny charakter oraz pogłębi wiarę. +Deo Gratias