loading...
Rok liturgiczny: B/II
Wspomnienie dow. bł. kard. Stefana Wyszyńskiego
28 maja 2024

Aktualności

06 sierpnia 2020r. Odsłon: 23275

 • Adwentowe Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem

  CZUWANIE ADWENTOWE

  Już w najbliższy piątek - 8 grudnia 2023r, o godz. 19:00 w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NM Panny, odbędzie się Czuwanie Adwentowe przed Najświętszym Sakramentem.

  Adwent to kolejna szansa, by zbliżyć się ku Bogu i bliźniemu, przez pojednanie. To czas oczekiwania prawdziwego CUDU, oczekiwanie przyjścia Pana!

  02 grudnia 2023r. 115
 • Rozpoczynamy czas adwentu

  Rozpoczynamy czas adwentu.

  Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach:

  Roraty Parafialne – codziennie rano o godz. 6.30, także w soboty rano o godz. 6.30

  Śpiew Godzinek ku czci Matki Bożej o godz. 6.00.

  Roraty dla dzieci - piątki o godz. 17.00, także dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania w piątki o godz. 17.00

  02 grudnia 2023r. 116
 • Sportowe spotkanie LSO z parafią pw. św. Michała Archanioła w Dobrzanach

  Króluj nam Chryste!

  25 listopada 2023 roku nasza Liturgiczna Służba Ołtarza wraz z ks. Przemysławem uczestniczyła w sportowym wydarzeniu w Dobrzanach. Nasza drużyna była w świetnej formie i wygrała wszystkie 3 z 4 meczy! Po udanej rozgrywce czekała na nas wyśmienita pizza, przekąski, ciasta i wiele innych atrakcji.  

  Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w to wydarzenie, a gospodarzom - parafii pw. św. Michała Archanioła za organizację sobotniego meczu i wspaniałe ugoszczenie naszych LSO.  

  27 listopada 2023r. 153 16
 • Wspomnienie św. Cecylii

  Dzisiaj, 22 listopada w kościele obchodzimy święto patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów i zespołów muzyczno-wokalnych. Z tej okazji w naszej świątyni została odprawiona Msza Święta o godz. 18:00, w intencji tych, którzy zajmują się muzyką w naszej parafii. Po Mszy Świętej miał miejsce słodki poczęstunek na plebanii.

  Pragniemy życzyć naszym śpiewakom parafialnym stałej opieki św. Cecylii, oraz wielu łask wyproszonych przez jej wstawiennictwo w pomnażaniu talentów oraz wychwalaniu Boga pięknem śpiewu i muzyki, aby swoim śpiewem i życiem zawsze wielbili Boga Ojca.

  Więcej o dzisiejszej patronce na: https://www.niedziela.pl/.../Sw-Cecylia---patronka-muzyki...

  22 listopada 2023r. 129 8
 • WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII - 22 LISTOPADA 2023 roku

  W dniu 22 listopada Kościół powszechny obchodzi liturgiczne wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Święta Cecylia jest patronką chórzystów, lutników, muzyków, organistów i zespołów muzyczno-wokalnych.

  Serdecznie Zapraszamy już dziś na uroczystą Mszę Św. 22 listopada (środa), o godz. 18:00, w intencji członków Parafialnej scholii Agnus Dei, P. Anety - naszej organistki, modlitwą także obejmiemy  dziecięcy chórek - Perełki, psalmistów i wszystkie osoby w naszej parafii, którym towarzyszy muzyka kościelna. 

  21 listopada 2023r. 142
 • Święto Niepodległości

  Akademią Patriotyczną o godz. 9:45 w wykonaniu dzieci i młodzieży rozpoczęliśmy obchody Narodowego Dnia Niepodległości.

  O godz. 10:00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny koncelebrowana przez naszego ks. Proboszcza. Po Mszy Św. odbył się koncert zespołu "Sami Swoi". Po zakończonym występie wszystkie delegacje z kwiatami i zniczami udały się pod Pomnik żołnierzy I Armii WP.

  „Boże, Rządco i Panie narodów,

  z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać,

  [...] błogosław Ojczyźnie naszej,

  by Tobie zawsze wierna, chwałę przynosiła imieniu Twemu,

  a syny swe wiodła ku szczęśliwości.” - Ks. Piotr Skarga

   

  Zachęcamy do obejrzenia galerii z dzisiejszej uroczystości

  11 listopada 2023r. 165 62
 • 105 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODELEGŁOŚCI

  Już w sobotę 11 listopada 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zapraszamy o godz. 9:40 krótka akademia patriotyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży, następnie uroczysta Msza św. o godz. 10:00 w intencji Ojczyzny z udziałem parafialnej scholii Agnus Dei i organistki P. Anety. Po uroczystej Mszy o godz. 11:00 krótki koncert pieśni patriotycznej i żołnierskiej w wykonaniu zespołu Sami Swoi. Po koncercie o g. 11.3o udamy się pod Pomnik z kwiatami i pamięcią o naszych bohaterach. 

  Prosimy, aby nie zabrakło dzieci i młodzieży. Módlmy się szczególnie o zgodę i jedność w Narodzie, aby ten piękny dzień wdzięczności za wolność i niepodległość był okazją do manifestowania tego, co łączy Polaków – miłości do Ojczyzny, a nie tego, co nas dzieli.


  Zachęcamy wszystkich mieszkańców Chociwla, by o symbolicznej godzinie 19.18 zapalili w swoich domach Świece Niepodległości, łącząc się we wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

  05 listopada 2023r. 166
 • Porządkowanie grobów na cmentarzu

  Kilkuosobowa grupa z naszej parafii pod czujnym okiem ks. Pawła zaangażowała się w sprzątanie i opiekę opuszczonych grobów.

  Pamiętajmy również o tych grobach, dla nas to niewiele tylko posprzątać, a odświeżamy pamięć o zmarłym.

  Za wszystkich pochowanych na tym cmentarzu, których groby dziś sprzątaliśmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

  30 października 2023r. 174 16
 • Wyjazd integracyjny parafialnej scholii Agnus Dei do Międzyzdrojów

  Od 27 do 29 października schola Agnus Dei wypoczywała nad naszym polskim morzem w Międzyzdrojach w domu rekolekcyjno-wczasowym naszego zgromadzenia zakonnego księży Chrystusowców.

  To były tylko 2 dni, a tyle się działo! Zabawy i gra w podchody po centrum Międzyzdrojów, śpiewy i tańce, spacery, wspólne - szczere rozmowy do późna, w niedzielę EUCHARYSTIA w pobliskim kościele. To szczególne wydarzenie podczas wyjazdu, Mszę Świętą sprawował nasz ojciec duchowny w intencji scholii.

  W tym wyjeździe, nie mogli wziąć udziału wszyscy członkowie scholi, ale mamy jednak nadzieję, że na kolejnym, będzie już ich cały komplet. Duchową i duszpasterską opieką otaczał nas, nasz niezawodny i dzielny - jak zwykle ks. Paweł.

  Szczęśliwi, naładowani dobrą energią i gotowością do pracy późnym wieczorem dotarliśmy do Chociwla.

  Święta Cecylio! nasza patronko, naucz nas stawiać Pana zawsze na pierwszym miejscu we wszystkim co nas spotyka.

  30 października 2023r. 216 34
 • Uroczystość Wszystkich Świętych

  We środę (01 Listopada) - przypada Uroczystość Wszystkich
  Świętych. Jest to Uroczystość rangi obowiązkowej czyli jest
  obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej.

  Aby uzyskać zbawienną pomoc dla swoich Zmarłych – czyli, by
  ofiarować w ich intencji Komunię Św. - zachęcamy do przystąpienia
  do Sakramentu Pokuty i Pojednania – posługa spowiedzi w poniedziałek (30.10.) i wtorek (31.10.) od godz. 17.oo.

  W Uroczystość Wszystkich Świętych - Msza Święta w kościele
  parafialnym o godz. 09.00, a następnie na Cmentarzu komunalnym w Chociwlu o godz. 11.30. Procesja z modlitwą za zmarłych rozpocznie się o godz. 11.00 od bramy głównej cmentarza.

  Msze Św. na Filiach w Uroczystość Wszystkich Świętych:
  Bobrowniki- 9.oo
  Oświno – 9.oo
  Lisowo – g. 11.oo

  02 (listopada czwartek) – Wspomnienie Wszystkich
  Wiernych Zmarłych – Msze św. w Chociwlu o godz. 7:00, 9:00 i 18:00
  Na Filiach:
  Wieleń 16.oo,
  Lublino g 17.oo,
  Bród g 17.oo

  Z racji że jest to Pierwszy Czwartek miesiąca – Godzina Święta
  połączona z Wypominkami o godz. 17.oo

  29 października 2023r. 221
 • Imieniny ks. Proboszcza i ks. Przemysława

   

  W czwartek 26 października 2023 roku podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 modliliśmy się w intencji ks. Proboszcza i ks. Przemysława z racji ich imienin. Wypraszaliśmy dla solenizantów potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, odwagi i siły do podejmowania Bożych zamysłów, wierność łasce powołania i opiekę naszej Matki Bożej Bolesnej na kolejne dni kapłańskiej drogi. Mszę Świętą sprawował jeden z Solenizantów - ks. Proboszcz w koncelebrze z ks. Przemysławem i ks. Pawłem.

  Wyrazem wdzięczności parafian były życzenia składane przez przedstawicieli poszczególnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii oraz osoby indywdualne. Życzenia i słowa wdzięczności skierowali do solenizanta m.in. Parafialna schola Agnus Dei, która wraz z P. Anetą Kaczmarek (organistką) uświetliła muzycznie  Mszę Świętą. Członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza, która poprzez swoją posługę ubogacała piękno obrzędów liturgicznych. Nasze kochane Matki Różańcowe.

  Było wiele serdecznych słów, kwiaty, upominki i życzenia błogosławieństwa przez ręce Maryi oraz tradycyjne "Sto lat" wyśpiewane przez zespół “Sami Swoi”.

  Składamy serdeczne życzenia i zapewnienie o modlitwie.

  26 października 2023r. 234 33
 • Msza imieninowa ks. Proboszcza i ks. Przemysława

  Serdecznie Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji ks. Proboszcza i ks. Przemysława z okazji imienin.

  26/10/2023 godz. 18:00

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PARAFIAN, GOŚCI, PRZYJACIÓŁ

  22 października 2023r. 210
 • NOC ŚWIĘTYCH

  Noc Świętych, czyli modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w naszym kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chociwlu. Głównymi postaciami tego dnia będą: św. Cecylia (patronka muzyki kościelnej, chórzystów, lutników, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych), bł. Klara Badano (patronka osób młodych, zagubionych, poszukujących, a także niewierzących), bł. Karol Acutis (patron młodzieży i internetu), św. Józef Sánchez del Ríon (patron ludzi młodych, niezachwianej wiary, wszystkich, którzy doznają przemocy). 

  18 października 2023r. 206
 • WYJAZD NA NARTY I SNOWBOARDING

  Aby oszacować liczbę chętnych, prosimy, aby zgłaszać się do końca listopada. Nie zwlekaj na ostatnią chwilę, ponieważ o możliwości wyjazdu zadecyduje ilość zgłoszeń.

  Wyjazd na narty to czas, gdzie jednocześnie możemy skupić się na swoim wnętrzu, pogłębić relację z Jezusem, z drugiej poszusować po stokach. 

  18 października 2023r. 188
 • BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  We wtorek, 31 października br. nasza parafia serdecznie zaprasza dzieci w wieku 3-13 lat na Bal Wszystkich Świętych. Zaczynamy o godz. 16:00 ostatnim w tym roku różańcem z udziałem dzieci w kościele. Po modlitwie wspólny Orszak Świętych i zabawa z poczęstunkiem w naszej salce parafialnej “August”.

  Wymagane jest przebranie dziecka za dowolnie wybranego świętego lub aniołka, ponieważ przewidziany jest konkurs na najlepszy strój! 

  18 października 2023r. 137
 • Za nami I piątek miesiąca...

  Za nami I Piątek Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w której udział brała młodzież bierzmowana wraz ze swoim duszpasterzem ks. Przemkiem, o oprawę muzyczną zadbała nasza parafialna schola Agnus Dei.

  Dziękujemy za Waszą obecność, skupienie i wspólną modlitwę.
  Chwała Panu!
   

  06 października 2023r. 151 8
 • Adoracja ze św. Janem Bosko

  "Nie lękaj się niczego, kto ma Boga, ma wszystko"

  ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU ZE ŚW. JANEM BOSKO. Prowadzona przez zespół Agnus Dei, oraz kandydatów do bierzmowania.

  02 października 2023r. 152
 • PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

  Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną od godzin porannych.

  15:00 - 18:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu

  15:15 Spowiedź pierwszo-piątkowa

  16:30 Modlitwa Różańcowa dla dzieci i młodzieży

  18:00 Msza Św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

  (dla kandydatów do Bierzmowania możliwość Sakramentu Pokuty i Pojednania)

  18:45 Adoracja prowadzona przez młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, oraz scholę Agnus Dei

  01 października 2023r. 135
 • Nowy Rok Formacyjny 2023/24

  Rozpoczął się nowy rok formacyjny! Zapraszamy wszystkich chcących się bardziej zaangażować w życie parafialne.

  Informujemy o zmianach opiekunów wspólnot parafialnych w nowym roku formacyjnym:

  - Duszpasterstwo Młodych prowadzi ks. Przemysław Syguła

  (Spotkania wg. ustaleń, kontakt ks. Przemysław 535 564 063)

   

  - Młodzieżowy Zespół Agnus Dei prowadzi P. Natalia Mencfeld, opiekun ks. Paweł Hałgas

  (próby i spotkania wg. ustaleń, kontakt ks. Paweł 797 393 699, P. Natalia 502 631 115)

   

  - Litugiczna Służba Ołtarza prowadzi ks. Paweł Hałgas

  (próby i spotkania wg. ustaleń, kontakt ks. Paweł 797 393 699)

   

  - Scholka Dziecięca Perełki prowadzi P. Anna Jachura, opiekun ks. Paweł Hałgas

  (próby i spotkania wg. ustaleń, kontakt ks. Paweł 797 393 699)

   

  W celu dołączenia do wspólnoty jest również możliwość kontaktu poprzez wiadomość Messenger na naszej stronie parafialnej lub podejść po Mszy do zakrystii.

  W zakładce DUSZPASTERSTWO >> GRUPY DUSZPASTERSKIE na parafialnej stronie internetowej jest podane więcej informacji odnośnie poszczególnych grup parafialnych.

  Przynależność do jakiejkolwiek wspólnoty ma pomagać w formacji do tego zadania, jakim jest ewangelizacja, tzn. ewangelizacja wypełniana na różne sposoby: słowem, czynem a najskuteczniej – przykładem, świadczeniem o tym, jak dobry jest NASZ PAN.

  30 września 2023r. 181
 • Grafik spotkań kandydatów do bierzmowania

  Drodzy kandydaci do Sakramentu bierzmowania!

  Oto grafik spotkań:

  rok II (wtorek godz. 17:00)

  03.10, 17.10.

  14.11, 28.11

  12.12

  rok I 7A (wtorek 16:00)

  10.10, 24.10

  7.11, 21.11

  05.12, 19.12

  rok 1 7B (wtorek 17:00)

  10.10, 24.10

  07.11, 21.11

  05.12, 19.12

  29 września 2023r. 140
 • Różaniec Do Granic!

  07 października obchodzimy święto Matki Bożej Różańcowej, a Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.

  Drodzy parafialnie jest propozycja, aby zebrać u nas w parafii taką ekipę, która wyruszy na granicę, ale za nim to nastąpi potrzebujemy wiedzieć, ile osób jest chętnych na tę inicjatywę. Jeżeli uda nam się zebrać chętnych, to więcej szczegółów podamy w najbliższym czasie.

  Prosimy o zgłoszenia do środy (04.10.) poprzez wiadomość na naszą stronę parafialną lub sms do ks. Pawła nr. 797 393 699

  29 września 2023r. 167
 • 84 rocznica napaści sowieckiej na Polskę i odsłonięcie tablicy poświęconej Żołnierzom Wyklętym

  Dzisiaj (17 września) obchodzimy 84 rocznicę napaści sowieckiej na Polskę, w naszym kościele odsłoniliśmy wraz z P. Mateuszem Wagemannem - Wicewojewodą Zachodniopomorskim tablicę poświęconą Żołnierzom Wyklętym walczącym za wolną Polskę w latach 1944-1963, w czasie powstania antykomunistycznego!

  Podczas uroczystości obecna była grupa motocyklistów z Motocyklowego Stowarzyszenia Pomocy Polakom Za Granicą im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, która wystawiła swój sztandar.

  Tablica powstała dzięki inicjatywie P. Dariusza Mateckiego i Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu, we współpracy z Fundacja Patriotyczna im. Witolda Pileckiego, a także Lasy Państwowe. Natomiast serdecznie dziękujemy P. Tomaszowi Zbirochowicz za organizację tego wydarzenia

  18 września 2023r. 146 12
 • Święto św. Stanisława Kostki

  Dzisiaj obchodzimy święto św. Stanisława Kostki patrona Polski, dzieci i MŁODZIEŻY.

  Święty Stanisławie, Twojej opiece się polecam i proszę Cię,

  abyś mnie swoim wstawiennictwem przed Bogiem

  wspierał i ratował we wszystkich potrzebach moich

  i wyjednał mi łaskę wiernego naśladowania cnót twoich.

  Spraw to, abym Bogu dochował wierności

  pośród wszelkich dróg tego życia

  i zasłużył sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.

  Św. Stanisławie Kostko módl się za młodymi Polakami

  18 września 2023r. 185
 • PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

  Zapraszamy młodzież i kandydatów do bierzmowania na Mszę Św. o godz. 18:00, w niedzielę (17.09.).

  Spotkanie organizacyjne dla rodziców i kandydatów do bierzmowania odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18:00 w niedzielę (17.09.) w naszym kościele. 

  Sakrament bierzmowania jest sakramentem chrześcijańskiej dojrzałości. Dzięki niemu wierni ściślej wiążą się z Kościołem, otrzymują szczególną moc Ducha Świętego, oraz zobowiązują się, jako świadkowie Chrystusa, do szerzenia wiary słowem i czynem oraz do jej obrony (por. KKK 11).

  12 września 2023r. 171
 • Pogotowie Modlitewne

  Kochani przy naszej parafii działa POGOTOWIE MODLITEWNE.

  Jeśli TY lub ktoś z TWOICH BLISKICH znalazł się w trudnej sytuacji i potrzebuje modlitewnego wsparcia to pamiętaj, że nie jesteś z tym zmartwieniem sam.

  Osoba, która chce prosić o wsparcie modlitewne w WAŻNEJ INTENCJI proszona jest o przekazanie tej intencji telefonicznie do ks. Pawła Hałgasa, który jest odpowiedzialny za tę inicjatywę. tel. 665 684 296.

  Oczywiście jest i możliwość, aby dołączyć do takiej grupy modlitewnej. A każdemu kto dołączy jako wstawiennik stokrotnie dziękujemy. Kochani nigdy nie wiadomo kiedy i my będziemy potrzebowali dodatkowego omodlenia. Prosimy o kontakt do ks. Pawła, tel. 665 684 296.

  10 września 2023r. 152
 • Witamy ks. Przemysława Sygułe SChr w naszej wspólnocie parafialnej

  Drodzy parafianie, 31 sierpnia 2023r. w naszej wspólnocie parafialnej powitaliśmy nowego księdza Przemysława Sygułe - Chrystusowca, który obejmie funkcję pomocy duszpasterskiej. Ks. Przemek zostanie z nami na kilka miesięcy, a następnie obejmie swoje obowiązki w Prowincji pw. Świętej Rodziny w Australii i Nowej Zelandii.

  Pamiętajmy o Księdzu Przemku w naszych modlitwach.

  10 września 2023r. 188
 • Spotkanie młodych "Góra Tabor" w Klępinie

  Wczoraj (tj. 09 września) nasze parafianki (Natalia, Wiktoria i Agnieszka), jako wolontariuszki wraz z księżmi (ks. Przemkiem i ks. Pawłem) uczestniczyli w spotkaniu młodych “Góra Tabor” w Klępinie. To pierwsze w tym roku duszpasterskim i szkolnym spotkanie młodych SFM. Dziękujemy księżom Duszpasterstwo Powołań Księży i Braci Chrystusowców za zorganizowanie tego wydarzenia.

  10 września 2023r. 146 34
 • Młodzieżówka!

  Droga młodzieży! Powracają MŁODZIEŻÓWKI!

  Msza św. niedzielna o godzinie 18.00 adresowana jest szczególnie do młodzieży i animowana przez naszą scholę parafialną "Agnus Dei". 

  Mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedziesz i przyjdziesz. Bardzo na to liczę i już cieszę się na nasze spotkanie.

  Twój przyjaciel Jezus

  07 września 2023r. 135
 • Msza i Adoracja w int. naszej parafianki Sylwii

  Szczęść Boże, droga wspólnoto parafialna. Mamy ogromną prośbę: Nasza parafianka Sylwia potrzebuje naszej wspólnej modlitwy, albowiem idąc za słowami naszego zbawiciela “Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20). Stan naszej parafianki jest nadal bardzo ciężki i w Bogu pokładamy naszą nadzieję.

  Pani Sylwia jest mamą Wiktorii - członkini parafialnego zespołu młodzieżowego Agnus Dei. Pani Sylwia nie raz angażowała się w liturgię, adorację czy różnego rodzaju wydarzenia w naszej parafii. Zawsze pełna gotowości i chęci do działania w naszej wspólnocie - otwarta na każdą pomoc, dzisiaj sama tej pomocy potrzebuje.

  My katolicy i ludzie pełni wiary i ufności, nie jesteśmy obojętni na wołanie potrzebujących. Dlatego zapraszamy wszystkich na Mszę Św. w intencji Pani Sylwii o uzdrowienie, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla niej, a dla Wiktorii i jej bliskich o wiarę i ufność. Zachęcamy również, aby pozostać w kościele po Mszy Św.. Zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament (w tym czasie odmówimy również różaniec).

  !08.09.2023 (piątek), o godz. 18:00 ZAPRASZAMY!

  MODLITWA, to najcenniejszy dar jaki można ofiarować drugiej osobie. Wierzymy w cud uzdrowienia, o to wszystkich prosimy. Zróbmy to dla naszej parafianki.

  07 września 2023r. 140
 • Turniej LSO 2023

  Turniej piłkarski LSO w Chociwlu

  23 września 2023 roku w naszej parafii odbędzie się turniej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. 

  O godz. 9:00 rozpoczniemy Mszą Świętą, na którą SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PARAFIAN. Następnie przejdziemy na halę widowiskowo-sportową w Chociwlu, aby właśnie tam rozegrać turniej LSO. Po turnieju odbędzie się poczęstunek, oraz ognisko dla uczestników (Liturgicznej Służby Ołtarza).

  29 sierpnia 2023r. 206


 • Rzymskokatolicka parafia p.w.

  MB Bolesnej

  ul. kard. A. Hlonda 9, 73-120 CHOCIWEL
  tel: 091 5622 069
  dekanat: Insko
  Towarzystwo Chrystusowe

  KANCELARIA PARAFIALNA

  Poniedziałek: 17:00 do 17:45
  Środa: 18:45 do 19:30
  Wtorek, Czwartek, Piątek: nieczynne
  Sobota: 10:00 do 11:00

  Konto bankowe:

  Bank Spółdzielczy w Goleniowie od. w Chociwlu
  81 9375 1041 5500 0114 2000 0010

  Konto funduszu remontowego:

  Bank Spółdzielczy w Goleniowie od. w Chociwlu
  05 9375 1041 5500 0114 2000 0020
  Kompania Twórcza - projektowanie stron, logo, obsługa graficzna, programowanie w internecie