dodano: 2022-03-13 09:48:09 edycja: 2022-03-13 09:53:33 autor: 61 odsłon: 390

Wyjazd na ferie - Schola Agnus Dei

Ferie! Super czas i, mimo że powoli dobiegają już do końca i czas odpoczynku się kończy, TO MY SIĘ NIE SMUCIMY, bo tym samym wracamy do regularnych prób i w niedzielę powrócimy do Was z nową energią.

„Podobnie jak jedno jest ciało, choć składa się z wielu członków, a wszystkie członki ciała, mimo iż są liczne, stanowią jedno ciało, tak też jest i z Chrystusem. Wszyscyśmy bowiem w jednym Duchu zostali ochrzczeni, [aby stanowić] jedno Ciało. „

Fragment z Listu do Koryntian mówi o wspólnocie. Pana Boga odkrywamy we WSPÓLNOCIE, odkrywamy go w naszej scholii, odkrywamy w niej również siebie i innych jak i również podczas wspólnych wyjazdów integracyjnych.

A podsumowując cały wypad do Chojny — CODZIENNA MSZA ŚWIĘTA, ADORACJA I MODLITWA — wychwalaliśmy Boga swoim śpiewem, dużo gier, świetnych zabaw i, mimo że pogoda za oknem nas nie rozpieszczała to udało się znaleźć idealny moment na grę w podchody po mieście (co przyniosło naprawdę dużo frajdy!), oraz w radosnych nastrojach wspominaliśmy co udało nam się zrealizować w minionym roku, sentymentalnie powróciliśmy do tych wspólnych wydarzeń , które znacznie przyczyniły się do powstania tak silnej więzi miedzy członkami naszej scholii — bardzo pożytecznie spędzony czas.

Wyjazdy podczas ferii naszych grup parafialnych — ministrantów, lektorów oraz scholii pozostają już wspomnieniem...Ale te wspomnienia są piękne i warto się z nimi dzielić i je uwieczniać.

ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS — DZIĘKUJEMY

13 marca 2022r. 13 marca 2022r. 61 390