dodano: 2021-09-16 21:56:56 edycja: 2021-09-16 21:57:04 autor: 61 odsłon: 987

Podziękowanie za wsparcie i pomoc przy organizacji ODPUSTU PARAFIALNEGO.

„Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki:

Niewiasto, oto syn Twój. Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.”

Oto ten fragment Ewangelii, który nazywamy testamentem z krzyża towarzyszył nam w sposób szczególny wczorajszego dnia. Jezus oddaje swoją Matkę pod opiekę uczniowi, którego miłuje. Od tej godziny uczeń bierze Ją do siebie.

Podziękowanie za wsparcie i pomoc przy organizacji ODPUSTU PARAFIALNEGO.

Dziękuję za dar obecności i pięknego kazania ks. dr. Andrzejowi Buczmy ze Szczecina. Boża Opatrzność przysłała nam najlepszego z możliwych sąsiadów. Kapłana o nieprzeciętnym intelekcie i z sercem na dłoni.

Wszystkim Kapłanom za wczorajszą obecność, za przyjęcie zaproszenia do wspólnego świętowania i uświetnienie naszej parafialnej uroczystości – z serca Bóg zapłać!

Parafialnej Scholi Schola Agnus Chociwel wraz z br. Dariuszem Seewald - naszemu organiście. W czasie tej liturgii nasza Schola przyczyniła się do przepięknej oprawy muzycznej tego wydarzenia. Bardzo dziękujemy prowadzącej, skrzypkowi, gitarzystce oraz śpiewającym.

Pomogli nam śpiewem zanieść do Boga modlitwę wdzięczności.

Oczywiście wielkie Bóg Zapłać kierujemy w stronę:

Liturgicznej Służbie Ołtarza.

Pani Krystynie Ossolińskiej za dekorację kwiatową i ogólny wystrój ołtarza.

Panu Kościelnemu za wszelką pomoc organizacyjną w przygotowaniu odpustu.

Z serca dziękuję rodzinom, wszystkim parafianom i obecnym na uroczystości gościom. Łączą się z nami duchowo poprzez transmisje na żywo także nasi chorzy, których cierpienia i modlitwy są dla nas wszystkich wsparciem nieocenionym.

Serdeczna Matko, Pani nasza Cierpiąca pod Krzyżem, miej w swojej opiece całą parafię!

16 września 2021r. 16 września 2021r. 61 987