dodano: 2023-03-20 11:10:23 edycja: 2023-03-20 11:21:18 autor: 61 odsłon: 150

Nowa grupa duszpasterska w naszej parafii - Parafialny Klub Seniora (PKS)

Klub Seniora przy parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Chociwlu.

Pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się 23 marca czwartek g. 16.oo. w salce parafialnej. Ustalimy wówczas plan działania oraz cele i zasady funkcjonowania Klubu.
Drogi Seniorze, Rencisto i Emerycie! To zaproszenie kierujemy właśnie do Ciebie. Nawet jeśli zajmujesz się wnukami znajdź czas dla siebie. Czekamy!

Zadania realizowane przez Klub Seniora mają na celu:

Pierwsza Prelekcja: Objawy przed chorobowe – wczesne wykrywanie chorób, zagrożenia związane z zażywaniem wielu leków, czyli z łączeniem wielu leków -  fachowa porada i ostrzeżenia.  Zasady funkcjonowania Parafial Klubu Seniora, terminy spotkań i pozostałe sprawy

Miejsce spotkań: salka parafialna

„Podeszły wiek jest czasem łaski, który wzywa, aby z żarliwszą miłością zjednoczyć się ze zbawczą tajemnicą Chrystusa i głębiej uczestniczyć w realizacji Jego zamysłu zbawienia. Kościół patrzy z miłością i ufnością na was, ludzi starszych, starając się przyczyniać do powstania takiego środowiska ludzkiego, społecznego i duchowego, w którym każdy człowiek będzie mógł przeżywać w pełni i z godnością ten ważny etap swojego życia”.

św. Jan Paweł II, przemówienie do osób starszych, 2000

20 marca 2023r. 20 marca 2023r. 61 150