dodano: 2023-12-11 18:29:18 edycja: 2023-12-11 18:29:38 autor: 61 odsłon: 149

Msza dziękczynna - pożegnalna ks. Przemysława

Jest czas witania i jest czas żegnania. Posługa w naszej wspólnocie parafialnej księdza Przemysława była dosyć krótka, ale jakże owocna! Po 4 miesiącach posługi nadszedł czas rozstania.

Już dzisiaj dziękujemy za pięknie sprawowane Msze św. i kierowane do nas słowo, za udzielane sakramenty, za modlitwę, za życzliwość i uśmiech. Za przygotowywanie naszej młodzieży do Sakramentu Bierzmowania i organizowane dla młodzieży spotkania. Za czas spędzony razem, serdeczny uśmiech i dobre słowo - DZIĘKUJEMY!

Twoja pokora, dobro i umiłowanie liturgii na długo pozostaną w naszej pamięci. Niech Pan Bóg dalej błogosławi i udziela wszelkich łask na dalsze lata posługi w Australii.

„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem” (Lb 6,24-26)

Serdecznie Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę dziękczynną - pożegnalną w niedzielę (17.12.) o godz. 18:00 w int. ks. Przemysława. Prosimy o modlitwę, aby Duch Święty prowadził i umacniał w trudach, a wszystkie zwątpienia i utrapienia rozwiązywał.

11 grudnia 2023r. 11 grudnia 2023r. 61 149