dodano: 2007-02-24 16:05:34 odsłon: 1201

Przygotowanie do misji św.

Za trzy miesiące w naszej parafii rozpoczyna się misja święta Jest to ogromnie ważny czas w całokształcie duszpasterskich zadań naszej parafii, która chce być żywą cząstką Kościoła, a ludzi powadzić do Boga. Dlatego pragniemy wszystkich zaprosić od pierwszej niedzieli wielkiego postu do modlitwy w czas apelu Jasnogórskiego. Będziemy prosić Boga, aby jak najwięcej członków naszej parafii skorzystało  z tego czasu łaski i zbawienia.

Dlatego pragniemy wszystkich zaprosić od pierwszej niedzieli wielkiego postu do modlitwy w czas apelu Jasnogórskiego. Będziemy prosić Boga, aby jak najwięcej członków naszej parafii skorzystało  z tego czasu łaski i zbawienia. Stąd dla zawiązanie tak wielkiej wspólnoty modlitwy, o godz. 21.00 zabije nasz dzwon. Bardzo prosimy, by na znak trwającej w domach modlitwy zapalić świece w oknie i odmówić modlitwę za Misje św. Tekst tej modlitwy  otrzymała każda rodzina w czasie wizyty kolędowej. Módlmy się w tym czasie o misyjne łaski dla siebie i swojej rodziny. Jeżeli tak się wszyscy włączymy w misję św. przeżyjemy ją jako czas odnowy życia religijnego naszej parafii. Razem z Chrystusem odniesiemy wielkie  zwycięstwo.

24 lutego 2007r. 1201