dodano: 2021-06-16 22:10:09 edycja: 2021-08-31 11:30:49 odsłon: 542

Pożegnanie ks. Romana Melnyka

Nie mówimy „żegnamy”, mówimy „do zobaczenia”!

Decyzją przełożonych z naszej parafii odchodzi ks. Roman Melnyk. Ksiądz Roman w naszej wspólnocie przebywał od 2019 roku. To dzięki jego inicjatywie został odnowiony "kościół domowy" Ks. Roman znany jest ze swojego zamiłowania do śpiewania, a szczególnie lubiany jest przez naszą scholę Agnus, to właśnie On przyczynił się do umocnienia tej wspólnoty - Znaleźliśmy w Księdzu nie tylko wspaniałego kapłana i sprawnego organizatora, ale również przyjaciela. Również sprawdzał się jako opiekunem ministrantów i lektorów. Rodziców modlących się za swoje dzieci. Te 2 lata to był bardzo dobry czas dla nas i tej świątyni. Wspólnie przeżyte msze święte, nabożeństwa, procesje, adoracje Najświętszego Sakramentu, a także liczne pielgrzymki i wyjazdy zaowocowały więziami sympatii i zaufania. Zapraszamy w niedzielę 20 czerwca na Mszę św. o godz. 18:00, w trakcie której dziękować będziemy Bogu za Jego posługę w naszej parafii. Droga, którą wybrałeś nie jest łatwa, ale Bogu powierzyłeś swoje nadzieje i obawy i z nim wypełniaj swoją posługę kapłańską.

16 czerwca 31 sierpnia 542