dodano: 2008-01-19 22:09:33 odsłon: 1175

II niedziela zwykła

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszych domach. Mamy nadzieję, że one choć trochę ożywiły nasze życie religijne w parafii.  

 

1

Dziękujemy za złożenie ofiary przy tej okazji. Jedna cześć z nich przekazana jest do Kurii archidiecezjalnej w Szczecinie, druha część do domu głównego księży Chrystusowców w Poznaniu, a trzecia zaś część na potrzeby parafialne i prowadzenie domu parafialnego. Czekamy na wypełnione ankiety. Prosimy wrzucać je do skrzynki przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

2

21 stycznia - dzień św, Agnieszki. Święta ta zginęła w Rzymie w 304 roku po okrutnych torturach, mając zaledwie 12 lat. Jest patronką dzieci i symbolem niewinności. W tym dniu modlimy się za nasze babcie, a 22 stycznia modlimy się za naszych dziadków

3

Informacja dla wszystkich , którzy pragną w tym roku zawrzeć sakramentalne związek małżeński. Kurs dla narzeczonych odbędzie się w lutym. Pierwsze spotkanie 16 lutego o godz. 19:00 w sali na plebanii.    Kurs ten jest niezbędny by dobrze i świadomie przygotować się do zawarcia małżeństwa .

4

Jak zawsze dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na energie elektryczną. Msza św. o Boże błog. dla rodzin, które włączyły się solidarnie w troskę o naszą świątynie zapraszamy na msze św w czwartek o godz. 7:00. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła  wiernych z ulicy:..

5

Kolonia dla dzieci i młodzieży do Rzymu w dniach 20 -29 czerwiec odbędzie się tak jak planowaliśmy. Wyjazd planowany jest tylko młodych od 10 lat do 19 . Starszych zapraszamy na wyjazd do Rzymu w przyszłym roku. Są jeszcze trzy miejsca wolne. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających odbędzie się 27 stycznia o godz. 17:30 w salce kominkowej.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Bukowiny Tatrzańskiej odbędzie się 27 stycznia o godz. 19:00  w sali kominkowej.

6

Zapraszamy młodzież na msze św. w piątek na godz. 19:00

7

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy  dużo zdrowia i siły i obfitych Bożych łask.

 

Ślub katolicki pragną zawrzeć:

 

1

Kalata Gabriela – Gogolewo
Pietrzak Marek – Chociwel Parafia tutejsza

2

Jabłońska Agnieszka – Stargarad
Gąsiorowski Mariusz – Chociwel Parafia tutejsza

3

Kowalewska Karolina – Chociwel Parafia tutejsza
Samujło Sławomir – Bród Parafia tutejsza

4

Dolińska Elżbieta – Chociwel
Korczyk Bartosz – Stargard Szcz Stargard Szcz, Miłosierdzia Bożego

 

 

 


19 stycznia 2008r. 1175