dodano: 2021-06-26 23:56:28 odsłon: 943

02-03 lipca – Adoracja i post w intencji powołań:

We wszystkich parafiach archidiecezji w jeden dzień w roku przeprowadzana jest całodzienna adoracja – czuwanie, w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W naszej parafii to modlitewne czuwanie wypada właśnie w piątek i sobotę (02-03 lipca). Rozpoczniemy o g. 15.oo – Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja do Mszy sw wieczornej, po niej dalszy ciąg adoracji do północy. Prosimy usilnie aby podjąć te dyżury modlitewne – według możliwości czasowych jakie kto ma. Zachęcamy Róże Różańcowe, członków wspólnot pastoralnych, także niezrzeszonych, małżeństwa i rodziny – o ten dar czasu, modlitwy i pokuty na intencje powołań. Na stoliku za ławkami jest lista z rozpisanymi godzinami – aby wybrać odpowiedni dla siebie czas i koniecznie wpisać się na taki modlitewny dyżur.
26 czerwca 2021r. 943