Dziś czwartek, 20 czerwca 2019 r, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Prymicje ks. Maksymiliana Ślusarczyka SChr

26 maja br w naszej wspólnocie parafialnej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Nasz parafianin ks. Maksymilian Ślusarczyk SChr sprawował Mszę świętą prymicyjną. To pierwsza Eucharystia, którą nowo wyświęcony kapłan celebruje w swojej rodzinnej parafii.

Księdzu Maksymilianowy przy Ołtarzu towarzyszyli kapłani z naszej parafii oraz zaprzyjaźnieni współbracia z Towarzystwa Chrystusowego z kraju i zza granicy. Kazanie prymicyjne wygłosił, również nasz parafianin, ks. Marek Nikiel SChr. Po uroczystej i niezwykle wzruszającej Mszy świętej ks. Prynicjant udzielił wszystkim licznie zebranym parafianom błogosławieństwa prymicyjnego. Polecamy ks. Maksymiliana modlitewnej pamięci wszystkim parafianom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz profilu naszej parafii na Facebooku.