Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

III Parafialny Kiermasz Wielkanocny

W niedzielę Palmową w naszej parafii wiele się działo. Na początku poświęciliśmy przygotowane palmy i ruszyliśmy w procesji ulicą kard. Augusta Hlonda. Po powrocie do kościoła parafialnego przeżywaliśmy Mszę św., a po jej zakończeniu rozpoczęliśmy Parafialny Kiermasz Wielkanocny. Można było spróbować wielu wspaniałych potraw "swojskiej kuchni" i myśliwskiej. Było mnóstwo smacznych ciast, wyroby regionalne i potrzebne na wielkanocny stół. Nie zabrakło wielkanocnych koszyków oraz wszystkiego co może się w nich znaleźć. Można było także kupić świąteczne ozdoby oraz kwiaty doniczkowe i ogrodowe między innymi bratki, goździki czy floksy. Jednak główną atrakcją był konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną. W tym roku w kategorii Sołectw zwyciężył Bród, natomiast w kategorii palma rodzinna zwyciężyły panie Mencfeld. Zwycięzcą gratulujemy!

.