Dziś czwartek, 24 maja 2018 r, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Życzenia wielkanocne 2018

Wszystkim naszym Parafianom i gościom pragnę życzyć w imieniu swoim, w imieniu księży, brata i kleryka, obfitości Bożych Łask. Niech fakt pustego grobu będzie dla nas źródłem nadziei w trudach codzienności. Prawda o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią, prawda o Zmartwychwstaniu niech będzie dla nas wszystkich inspiracją do troski o świętość naszego życia. Jeśli tak będzie, klimat pokoju i miłości stanie się udziałem naszej codzienności. Szczególne słowa życzeń kieruję do chorych, cierpiących, samotnych, starszych. Życzę Wam, umocnienia, nadziei i głębokiego przekonania, że dźwigając krzyż cierpienia, samotności, macie wielki udział w zbawczym planie Boga. Życzę byście po trudach życia doświadczali każdego dnia miłości, życzliwości i zrozumienia.

Siostry i Bracia: Chrystus zwyciężył grzech i zło. Pozwólmy się prowadzić Zmartwychwstałemu, a zwycięstwo nad złem i grzechem, stanie się także naszym udziałem.

Ks. Jerzy Senderek TChr Proboszcz