Dziś środa, 17 października 2018 r, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Półkolonie zimowe dla dzieci

W drugim tygodniu ferii organizujemy półkolonie dla dzieci. Tematyczne zajęcia, oparte na różnych formach integracyjnych ( taniec, teatr, piosenka itp ) prowadzone będą w odpowiednich grupach wiekowych. Ponieważ parafia nie ma takich możliwości lokalowych, zajęcia będą odbywały się w szkole, i trwać będą od godz. 09.00 do 14.00.  Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od kl. 1 do 6 klasy włącznie. Ze względów organizacyjnych, rodzice lub opiekunowie wcześniej zapisują dzieci. Zapisy telefonicznie, lub osobiście w zakrystii, biurze lub szkole u pani katechetki do 16.01. Wszystko to jest bezpłatne. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę wesprzeć to dzieło, będzie mógł to uczynić składając ofiarę do puszki. Półkolonie prowadzić będą siostry z Poznania.