Dziś piątek, 07 maja 2021 r, imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt życzę imieniem własnym i w imieniu Chrystusowców - wszystkim Drogim Parafianom i miłym Gościom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: tegoroczne Święta Wielkanocne przeżywamy w wyjątkowym czasie. Nie chcemy jednak poddać się smutkowi, czy rozpaczy. Wiara mówi nam, że Życie zwycięża śmierć, że Chrystus Zmartwychwstały przychodzi do nas mimo drzwi zamkniętych z darem swojego pokoju, miłości i przebaczenia. Obyśmy chcieli i umieli z tych darów zaczerpnąć i radować się pełnią życia dzieci Bożych. Niech Zmartwychwstały Chrystus w te święte dni umocni wiarę w każdym z Was Drodzy - mimo oddalenia - pomoże zbliżyć się do siebie wzajemnie. Chrystus Pan Zmartwychwstał - życzymy Wam Drodzy Parafianie i mili Goście byście nigdy w to nie zwątpili, byście nie stracili z oczy Jezusa. Błogosławionych Świąt i pełnego pokoju - rodzinnego świętowania Chrystus Pan Zmartwychwstał ! Alleluja ! Wasi Duszpasterze!