Wakacyjny wyjazd dla ministrantów

2019-07-06 16:53:16
 

Delegacja ministrantów naszej parafii wraz z ks. Romanem Melnykiem SChr i ks. Mieczysławem Duszą SChr udała się na krótki wakacyjny wyjazd. Wczoraj wyruszyliśmy do Leszna, przez wielu uważanego za stolicę polskiego żużla. Tam zwiedziliśmy studio lokalnej telewizji. Ministranci i księża mogli się dowiedzieć jakie cechy powinien posiadać dobry dziennikarz i co jest najważniejsze w pracy w telewizji. Przeprowadziliśmy również kilka wywiadów. Następnie pojechaliśmy do Mórkowa, do naszego zakonnego nowicjatu, gdzie sprawowaliśmy Eucharystię, wszak ministrant pamięta, że od Pana Boga nie ma wakacji. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy wspólnym wyjazdem na kręgle.

 
 
Drugi dzień naszego ministranckiego wyjazdu przebiegał niezwykle intensywnie. Dzień rozpoczęliśmy Mszą świętą sprawowaną w nowicjackiej kaplicy. Po Eucharystii i śniadaniu pojechaliśmy do Poznania, gdzie w myśl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch, bawiliśmy się w parku trampolin. Duże wrażenie zrobił na nas stadion Lecha Poznań. Mimo lokalnego patriotyzmu naszych ministrantów i miłości do Piasta i Pogoni, wielu z nas zakupiło gadżety popularnego "Kolejorza". Gdy wróciliśmy do Mórkowa ks. Socjusz Mateusz Socha SChr wraz z nowicjuszami, uraczyli nas grillowanymi kiełbaskami. Gdy żołądki były już pełne urządziliśmy zawody w strzelaniu z wiatrówki. Był to piękny czas rywalizacji i wzajemnej integracji.

Wszystkie zdjęcia oraz materiał filmowy dostępne są na naszym profilu na Facebooku parafia_chociwel


Warning: Missing argument 2 for gal_pokaz(), called in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/drukuj.php on line 402 and defined in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/funckcje_www.php on line 193