Bal Wszystkich Świętych

2018-11-08 15:03:46

Jako chrześcijanie pragniemy wypełniać wezwanie Boga „(…)świętymi bądźcie, bo Ja Jestem święty… ”. Świętość nie jest przywilejem wybranych, każdy z nas jest do niej powołany. Wyraz tej prawdzie dały dzieci z naszej parafii biorąc po raz kolejny udział w Balu Wszystkich Świętych. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy 30 października o godzinie 16:30 Mszą świętą sprawowaną przez ks. Mieczysława w intencji świętości wszystkich dzieci z naszej parafii.

Po wspólnej Eucharystii udaliśmy się ze śpiewem na ustach w uroczystej i niezwykle radosnej procesji do Domu weselnego „Impuls” gdzie rozpoczęliśmy zabawę taneczną. Nasi najmłodsi parafianie przebrali się za swoich patronów i ulubionych świętych. Chociwel wypełnij się postaciami biblijnymi, świętymi papieżami, kapłanami, siostrami zakonnymi, świeckimi i oczywiście chórami anielskimi. Spędziliśmy miło i pożytecznie czas podczas, konkursów, zabaw i tańców, dając jednocześnie wyraźny znak, że wierzymy w Boga, który jest Bogiem życia i świętości.

Warning: Missing argument 2 for gal_pokaz(), called in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/drukuj.php on line 402 and defined in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/funckcje_www.php on line 193