Trzeci z dni duszpasterskich przed odpustem (wtorek)

2018-09-11 20:20:34

W tak ważnym dla naszego Narodu czasie nie mogło zabraknąć miejsca na modlitewną pamięć za wszystkich, którzy oddali to co mieli najcenniejszego - własne życie, walcząc za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.

Jednak nasza modlitwa objęła też naszych bliskich zmarłych, zmarłych parafian, księży posługujących w naszej parafii oraz wszystkich spoczywających na cmentarzu w Chociwlu. Rozpoczęliśmy wieczorną mszą św. o godzinie 18.00, aby następnie udać się na cmentarz, gdzie przeżyliśmy nabożeństwo za zamarłych przygotowane i poprowadzone przez ks. Mieczysława.

Warning: Missing argument 2 for gal_pokaz(), called in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/drukuj.php on line 402 and defined in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/funckcje_www.php on line 193