Rekolekcje szkolne

2018-06-22 09:42:46

W dniach od 18 do 20 czerwca dzieci i młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach szkolnych. Piękna pogoda sprzyjała by nie tylko wysłuchać katechez prowadzonych przez ks. Krzysztofa Wąchały SChr ale również włączyć się aktywnie w przygotowane warsztaty. Każdego dnia przyświecało nam hasło które omawialiśmy. Motto pierwszego dnia rekolekcji było "W zdrowym ciele, zdrowy duch", kolejnego dnia "Twoje ciało jest świątynią Ducha Świętego" a na zakończenie "Strzeżonego Pan Bóg strzeże". Dziękujemy wszystkim prowadzącym rekolekcje i warsztaty za okazaną nam wszelką pomoc.

Pliki:

Fatal error: Call to undefined function pliki_pokaz() in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/drukuj.php on line 384