Dzień papieski w Chociwlu

2016-10-09 20:22:23

W całej Polsce już po raz szesnasty jest obchodzony Dzień Papieski – jego hasło to „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia” Z tej okazji w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 dzieci pod opieką pani Ewy, Marioli i Anny przedstawiły postać świętego naszego rodaka Papieża. Dzieci w wystąpieniu ukazali, że pontyfikat Jana Pawła II zaznaczył się całym pasmem najrozmaitszych "rekordów" i "premier", czyli przedsięwzięć podejmowanych po raz pierwszy w dziejach właśnie przez tego Papieża. W aranżacji towarzyszył śpiew dziecięcego zespołu „Perełek”, które na tą okazję założyły swoje piękne stroje. Na zakończenie Mszy św. poświęciliśmy różańce i wręczyliśmy dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej.

Warning: Missing argument 2 for gal_pokaz(), called in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/drukuj.php on line 402 and defined in /home/kadamski/domains/chociwel.eparafia.pl/public_html/funckcje_www.php on line 193