Dziś piątek, 20 października 2017 r, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wcześniejszy tydzień 2017 Następny tydzień
września

DZIEŃ POKUTY I POJEDNANIA » »

września

DZIEŃ MYŚLI O CZASACH OSTATECZNYCH » »

DZIEŃ RÓŻAŃCA » »

DZIEŃ FATIMY » »

DZIEŃ KRZYŻA » »

ODPUST PARAFIALNY
W Roku Objawień Fatimskich wpatrujemy się w oblicze Maryi w Fatimie, która przyszła prosić ludzi, żeby „nie obrażali już nigdy Boga, Naszego Pana, który tak bardzo jest obrażany”. Zechciejmy w tym dniu objąć modlitwą sprawy naszej Ojczyzny, w której toczy się tak wyraźna walka o miejsce Boga w naszym życiu publicznym. Polska woła dziś o ludzi - świadków, ludzi wiernych Bogu nie tylko w swoich domach, ale w miejscach pracy i służby publicznej. W czasie Mszy św. odpustowej będziemy prosić Boga o siłę świadectwa w naszym codziennym życiu. A krzyże, które na tej Mszy otrzymamy i zaniesiemy do domów mają nam przypominać o tym, kim jesteśmy i kim mamy być wobec świata.

• Godz. 18.00 Msza św. odpustowa, pod przewodnictwem ks. prof. dr. hab. Pawła Bortkiewicza TChr podczas której odnowimy przyrzeczenia chrztu. /Na Mszę św. przynieśmy świece/
• Po Mszy św. zapraszamy wszystkich do dalszego świętowania razem we wspólnocie parafialnej przy wspólnym stole w ogrodzie przy plebanii .
Będzie kawa, herbata, ciasto . W czasie tego spotkania będzie kiermasz rozmaitości gdzie będzie można zakupić pamiątki związane z parafią, min Pierwszy Parafialny kalendarz na 2018 r.
dewocjonalia. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na fundusz
remontowy.

Wcześniejszy tydzień 2017 Następny tydzień