Dziś poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

III Parafialny Piknik Rodzinny

W ostatni dzień czerwca przeżywaliśmy III Parafialny Piknik Rodzinny „Niedziela z rodziną i dla rodziny”. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele parafialnym.

Załączone pliki:

Bezpośrednio po liturgii wspólne pozowaliśmy do zdjęcia wykonanego za pomocą drona na trawniku obok kościoła. Później zabawa przeniosła się do ogrodu przy plebanii. Dzięki życzliwości wielu osób można było skorzystać z bardzo bogatej oferty gastronomicznej. Nie zabrakło pierogów, gulaszu myśliwskiego, grochówki wojskowej, kiełbasek z grilla oraz całej gamy przepysznych ciast. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci: malowania twarzy, modelowania balonów, malowania na „foliowych lustrach”, przeciągania liny, chusty Klanzy, strzelania z łuku sportowego, pokazów ASG oraz zabawy z wojskowym wykrywaczem metalu. Ponadto funkcjonały „szafa obfitości”, kiermasz książek i innych drobiazgów, kiermasz dewocjonaliów, stoisko ze swojskim miodem, kurtyna wodna. Można też było zrobić sobie zdjęcia w przygotowanych fotościankach. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację naszego pikniku.

Zdjęcia tradycyjne oraz z drona można zobaczyć w galerii.