Dziś czwartek, 20 czerwca 2019 r, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Rekolekcje szkolne w Zespole Placówek Oświatowych w Chociwlu

Od środy 29 maja do piątku 31 maja duszpasterze z Parafii w Chociwlu zorganizowali coroczne rekolekcje szkolne zatytułowane "I Ty możesz zostać misjonarzem". Dzięki życzliwości dyrekcji i wielu nauczycieli odbywały się one zarówno w kościele parafialnym oraz w budynku szkoły. Nie zabrakło oczywiście ciekawych gości - pani Ireny - świeckiej misjonarki, która głosiła naukę Chrystusa mieszkańcom Kenii, Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej - siostry Anny i siostry Aleksandry, które prowadziły warsztaty podczas których dzieci mogły własnoręcznie wykonywać różańce oraz uczyć tańców misyjnych oraz lednickich.

Nauki w kościele głosił ks. Łukasz Klimek SChr posługujący jako duszpasterz młodzieży w pobliskim Stargardzie. Natomiast ks. Wojciech Mula SChr prowadził w szkole z pomocą Koła Misyjnego, którym się opiekuje - gry i zabawy o taktyce misyjnej. Wszystkim zaangażowanym w przygotowania serdecznie dziękujemy. Zdjęcia z rekolekcji można zobaczyć w naszej galerii oraz parafialnym profilu na Facebooku.