Dziś czwartek, 18 października 2018 r, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Piknik Rodzinny

W niedzielę 05 sierpnia w naszej parafii odbył się II Piknik Rodzinny. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od mszy św. o godzinie 11.00. Po jej zakończeniu przenieśliśmy się do ogrodu obok plebanii, gdzie czekały atrakcje dla uczestników w każdym wieku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, aby nasze wspólne świętowanie mogło się odbyć. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za włączenie się we wspólną zabawę. Na koniec pragniemy wyrazić szczególną wdzięczność osobom tworzącym Telewizję Leszno za obecność i realizację wspaniałego reportażu z naszego Pikniku. Zapraszamy do oglądania: