Dziś piątek, 20 lipca 2018 r, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Serwis odwiedzono 10120075 razy.

Góra Tabor Junior Brojce

Dzieci z naszej Parafii wraz z księdzem Marcinem udali się w sobotę 16 czerwca na Górę Tabor Junior do Brojc. To wielkie wydarzenie zgromadziło ponad 300 dzieci z różnych parafii gdzie posługują księża chrystusowcy. Najmłodsi mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach małego mechanika, doświadczeniach chemicznych, tańcach lednickich. Nie zabrakło fotobudki, przejażdżki jeepem, fontanny czekoladowej, waty cukrowej, grilla, ciast, napojów. Wielkie zainteresowanie wzbudziło przedstawienie o św. Stanisławie Kostce -patronie dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim opiekunom, organizatorom oraz wszystkim dzieciom za wspaniały Boży czas. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej fotogalerii.