Dziś wtorek, 12 grudnia 2017 r, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Konkurs na plakat „Najpiękniejszy Różaniec” rozstrzygnięty

Komisja oceniła 14 pięknych plakatów wykonanych z żetonów rozdawanych po modlitwie różańcowej z udziałem dzieci. Oprócz walorów estetycznych komisja brała pod uwagę uczestnictwo dzieci w nabożeństwie. W niedzielę 05.11 po Mszy św. z udziałem dzieci zostały wręczone dyplomy oraz Albumy ufundowane przez ks. proboszcza.

I – miejsce – Anna Meller

II – miejsce – Roksana Majsakowska

III- miejsce – Hanna Hoflich

Szczególne wyróżnienie otrzymali Cezary Szarubka oraz Dawid Klimaszewski, natomiast dyplomy uznania zostały przydzielone: Wojciechowi Zaklukiewicz, Adrianowi Kołodziejczyk, filipowi Sobeckiemu, Maciejowi Widła, Błażejowi Kostrzewskiemu, Konradowi Kryj, Wojciechowi Pietrzak, Julii Lubińskiej oraz Lenie Pietrzak.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w modlitwie różańcowej oraz za wykonane prace. Komisja miała naprawdę trudny wybór.