Dziś piątek, 20 października 2017 r, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Czuwanie na Jasnej Górze

Organizujemy wyjazd na coroczne czuwanie na Jasnej Górze w intencji Polonii. W tym roku będzie to wyglądać następująco: 19 października wyjazd wcześnie rano do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach, gdzie będzie msza święta, czas na modlitwę osobistą, zwiedzanie Sanktuarium i obiad. Z Łagiewnik udamy się do Kalwari Zebrzydowskiej gdzie będzie czas na modlitwę osobistą, kolację i nocleg. Rano Msza św. śniadanie, modlitwa, zwiedzanie i wyjazd do Wadowic. Tam czas na modlitwę i zwiedzanie z przewodnikiem muzeum św. Jana Pawła II które mieści się w domu rodzinnym świętego. Następnie przejazd do Częstochowy. Tam obiad i całonocne czuwanie w kaplicy cudownego Obrazu. Po czuwaniu w godzinach porannych powrót do Chociwla. Koszt pielgrzymki 350 zł. W cenę wliczone jest: przejazd autokarem, obiad w Łagiewnikach, kolacja, śniadanie i nocleg w Kalwarii Zebrzydowskiej, bilety wstępu do muzeum św. Jana Pawła II, oraz obiad w Częstochowie. Zapisy do niedzieli 15 października. Przy zapisach konieczna jest przedpłata w wysokości 100 zł, która nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.