Dziś środa, 19 września 2019 r, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Modlitwa za duchowieństwo

Pierwszy czwartek miesiąca skłania nas do modlitwy za kapłanów i osoby zakonne. Listopad jest tym szczególnym czasem gdzie modlimy się za naszych bliskich zmarłych. Na cmentarzu wraz ze wspólnotą Liturgicznej Służby Ołtarza i rodzicami prosiliśmy o radość życia wiecznego dla tych którzy w istotny sposób mieli wpływ na kształt naszego życia, na naszą formację, na naszą osobowość, na nasze zdrowie, na naszą wiedzę, na przymioty naszego charakteru, na nasze miejsce w społeczeństwie. Do tych osób szczególnie należeli nasi nauczyciele, wychowawcy, a w porządku duchowego rozwoju – także kierownicy duchowi, w tym kapłani, osoby życia konsekrowanego, animatorzy wspólnot duszpasterskich, klerycy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...