Dziś środa, 19 września 2019 r, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Dzień wspólnoty LSO

Pierwszy czwartek miesiąca skłania nas do wdzięczności Panu Bogu za sakrament Eucharystii i Kapłaństwa. Ministranci i lektorzy z Chociwla, Lisowa, Lublinowa, Brodów, Oświna i Wielenia wraz z rodzicami oraz opiekunami ks. Marcinem i ks. Andrzejem przeżywali Parafialny Dzień Wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas uroczystej Mszy świętej modliliśmy się za naszą Wspólnotę a po Eucharystii przedłużyliśmy nasze świętowanie na plebanii. Mogliśmy bardziej się zapoznać oraz zobaczyć plany na cały rok formacji, jak również złożyć życzenia jubilatom i solenizantom i wyróżnić ministrantów i lektorów, którzy wykazywali się największą frekwencją na nabożeństwach i Mszach świętych. Było to pełne sympatycznej atmosfery miłe spotkanie.