Dziś piątek, 22 czerwca 2018 r, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wyrazy wdzięczności

Drodzy Parafianie

Zakończyliśmy Uroczystości Odpustowe Matki Boskiej Bolesnej, a także czas poprzedzający odpust, który pomagał nam przypomnieć sobie wielkie prawdy przeżywane w Kościele w tym roku:

- tajemnicę miłosierdzia

- wiernej miłości małżeńskiej,

- konkretnej miłości miłosiernej objawianej w czynach

- początek naszej przynależności do Kościoła – tajemnicę chrztu.

Pragnę wyrazić moją wdzięczność za tak liczną obecność w ciągu tych pięciu dni, a zwłaszcza w dniu odpustu, za wspólną modlitwę za wasze świadectwo wiary. Dziękuję za wszelką pomoc w  oprawie  liturgicznej, w przygotowaniu spotkania z chorymi i starszymi, nabożeństwa nad jeziorem, pikniku odpustowego. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich z imienia, to był cały sztab ludzi dobrej woli. Bogu dziękuję za wszystkich uczestniczących we wspólnej modlitwie w tych dniach i za wszystkich wspierających organizacje tych dni odpustowych, jak i sobotniego koncertu. Wszystkich w sercu noszę. W czwartek odprawię w waszej intencji Mszę.

Ks. Jerzy Senderek