Dziś poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji


Serwis odwiedzono 16907323 razy.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny

1.    Dzisiaj przeżywamy  Niedzielę Świętej Rodziny. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd odnowienia Przyrzeczeń Małżeńskich. Wpatrujmy się we wzorowe życie Świętej Rodziny i starajmy się je naśladować.
2.    Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim sprzątającym Nasz Kościół oraz dziękuje za złożoną ofiarę na energię elektryczną. Msza w waszej intencji i waszych najbliższych zostanie odprawiona jutro  o godz. 18.00.
3.    Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo przebłagalne za grzechy całej Naszej Parafialnej wspólnoty. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji wszystkich Parafian. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
4.    We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 11.00, 18.00. Przypominam, że dzień ten jest świętem nakazanym, w które każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej.
5.    Od czwartku trwają Odwiedziny Duszpasterskie. Proszę przygotować wodę święconą, kropidło, Krzyż, Pismo Święte, dzieci i młodzież gimnazjalną prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. W miarę możliwości chcielibyśmy się spotkać z całą  rodziną. Porządek kolędy do Uroczystości Trzech Króli wygląda  następująco:
Jutro - 31.12 od godz. 9.30 Bobrowniki

Szczegółowy program całej kolędy jest wywieszony na Tablicy Ogłoszeń  i na stronie internetowej Naszej Parafii. Z powodu kolędy w tygodniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej z wyjątkiem I piątku miesiąca i sobót.      Nie będziemy Kolędować w niedziele !!! Woda święcona w niedziele i święta w kościele a w dni powszednie na plebanii.
6.    W piątek przypada I piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 i  Msza Święta dla nich o godz. 16.30.
7.    W piątek księża będą odwiedzali chorych.

8.    W sobotę po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie Członków Żywego Różańca.
9.    W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystośc Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła, które będzie można zabrać do domów.
10.    W Uroczystość Trzech Króli podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 będą wystawione jasełka, które wykonają dzieci z Naszej Chociwelskiej Szkoły. Do wspólnej kontemplacji treści Bożonarodzeniowych w imieniu dzieci i ich opiekunów serdecznie zapraszam.
11.    Prosimy o dokonywanie wpłat na zimowisko w zakrystii lub na plebanii.
12.    Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na cele remontowe naszego Kościoła.
13.    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny oraz inne uroczystości rodzinne składam z serca płynące życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.

Ks. Piotr Kurzaj TChr
        Proboszcz

Odsłon: 1595     
© 2007 - KOMPANIA TWÓRCZA      Parafia rzymskokatolicka p.w. MB Bolesnej , ul. Mała 9, 73-120 CHOCIWEL