Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny

1.    Dzisiaj przeżywamy  Niedzielę Świętej Rodziny. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd odnowienia Przyrzeczeń Małżeńskich. Wpatrujmy się we wzorowe życie Świętej Rodziny i starajmy się je naśladować.
2.    Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim sprzątającym Nasz Kościół oraz dziękuje za złożoną ofiarę na energię elektryczną. Msza w waszej intencji i waszych najbliższych zostanie odprawiona jutro  o godz. 18.00.
3.    Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo przebłagalne za grzechy całej Naszej Parafialnej wspólnoty. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji wszystkich Parafian. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
4.    We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 11.00, 18.00. Przypominam, że dzień ten jest świętem nakazanym, w które każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej.
5.    Od czwartku trwają Odwiedziny Duszpasterskie. Proszę przygotować wodę święconą, kropidło, Krzyż, Pismo Święte, dzieci i młodzież gimnazjalną prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. W miarę możliwości chcielibyśmy się spotkać z całą  rodziną. Porządek kolędy do Uroczystości Trzech Króli wygląda  następująco:
Jutro - 31.12 od godz. 9.30 Bobrowniki

Szczegółowy program całej kolędy jest wywieszony na Tablicy Ogłoszeń  i na stronie internetowej Naszej Parafii. Z powodu kolędy w tygodniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej z wyjątkiem I piątku miesiąca i sobót.      Nie będziemy Kolędować w niedziele !!! Woda święcona w niedziele i święta w kościele a w dni powszednie na plebanii.
6.    W piątek przypada I piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 i  Msza Święta dla nich o godz. 16.30.
7.    W piątek księża będą odwiedzali chorych.

8.    W sobotę po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie Członków Żywego Różańca.
9.    W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystośc Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła, które będzie można zabrać do domów.
10.    W Uroczystość Trzech Króli podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 będą wystawione jasełka, które wykonają dzieci z Naszej Chociwelskiej Szkoły. Do wspólnej kontemplacji treści Bożonarodzeniowych w imieniu dzieci i ich opiekunów serdecznie zapraszam.
11.    Prosimy o dokonywanie wpłat na zimowisko w zakrystii lub na plebanii.
12.    Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na cele remontowe naszego Kościoła.
13.    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny oraz inne uroczystości rodzinne składam z serca płynące życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.

Ks. Piotr Kurzaj TChr