Dziś wtorek, 18 czerwca 2019 r, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu

1.    Przeżywamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Wykorzystajmy ten czas, by dobrze przygotować się  do religijnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Spowiedź Świąteczna w Naszej Parafii będzie miała miejsce w sobotę 22 grudnia od godz. 18.30. Zostali zaproszeni księża z sąsiednich Parafii. Konferencja dla rodziców i rodziców dzieci, które będą ochrzczone w zbliżające się święta także w sobotę o godz. 18.00 w salce na plebanii.
2.    Msze Święte Roratnie codziennie o godz. 7.00 ( również w soboty ). Dzieci swoje Msze Święte roratnie mają we wtorki i w piątki o godz. 16.30.
3.    W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na Świąteczny Wystrój Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.
4.    Paczki dla dzieci wraz z serduszkami proszę przynosić do zakrystii lub  plebanię najpóźniej do czwartku.
5.    Członkom Parafialnego zespołu Caritas serdecznie dziękuję za wydawanie darów żywnościowych osobom najbardziej potrzebującym.
6.    Parafialny Caritas sprzedaje kartki świąteczne i świece na stół wigilijny.
7.    We wtorek nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30 i wieczorna Msza Święta jest sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
8.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Proszę wypisywanie intencji na kartkach, które zostanę przedstawione Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
9.    W czwartek o godz. 16.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Chociwlu rozpocznie się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych.            W imieniu Pani Burmistrz zapraszam na to spotkanie.
10.    W piątek o godz. 18.30 będziemy stroili Kościół. Zapraszam do pomocy w ustawianiu choinek.

11.    Dziękuję za posprzątanie Naszej Świątyni i za złożoną ofiarę na energię elektryczną … Msza Święta za Was i waszych najbliższych zostanie odprawiona w środę  o godz. 7.00.
12.    Zachęcam do ich czytania prasy katolickiej, która znajduje się na regale z tyłu kościoła.
13.    Nasza Parafia organizuje zimowisko dla dzieci i młodzieży. Wyjazd 27 stycznia powrót 2 lutego. Koszt wyjazdu 550zł – bez karnetów na stoki. Zapisywać się można w zakrystii lub u ks. Bogumiła. Proszę dokonywać wpłat.
14.    W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Bronisława Dudara. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..
15.    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, jubileusze i inne uroczystości składamy z serca płynące życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi.

Ks. Piotr Kurzaj TChr