Dziś środa, 18 września 2019 r, imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

Ogłoszenia Duszpasterskie Na Niedzielę Chrystusa Króla

Dzisiaj przeżywamy ostatnią Niedzielę Roku Liturgicznego – Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiejszy Dzień jest świętem tytularnym Naszego Zgromadzenia. Módlmy się w intencjach wszystkich Chrystusowców pracujących w różnych zakątkach   świata.

1. Wyjazd na nocne czuwanie w intencji Polonii i jej duszpasterzy w piątek 25.11 o godz. 6.00 powrót 26.11 wieczorem. Podczas powrotu do domu modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
2. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na remont Naszej Świątyni.
3. Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim sprzątającym Nasz Kościół oraz dziękuje za złożoną ofiarę na energie elektryczną i na kwiaty. Msza w waszej intencji i waszych najbliższych zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 7.00.
4. Na ławce z tyłu kościoła są kartki wypominkowe na tzw. wypominki roczne. W każdy wtorek będzie odprawiane nabożeństwo wypominkowe a po nim Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
5. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na potrzeby naszego Seminarium w Poznaniu. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.
6. Jutro po Mszy Świętej wieczornej zapraszam na spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas.
7. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie na Plebani dla rejonowych. Serdecznie zapraszam.
8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Władysława Marcinkiewicza i śp. Zofię Dąbrowską. Módlmy się za zmarłych parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….
9. Solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask.