Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Ogłoszenia Duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą

Przeżywamy Oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Do wtorku włącznie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.

1. Przeżywamy miesiąc Listopad – czas szczególnej Naszej pamięci modlitewnej o zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe w dni powszednie o godz. 17.30. W niedziele listopada o godz. 15.00 będziemy się modlili za zmarłych na naszym cmentarzu.
2. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas za wydawanie darów żywnościowych najbardziej potrzebującym.
3. W naszym Kościele pojawiła się nowa tablica, która pomoże nam w śpiewie. Ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatków będą w całości przeznaczone na sfinansowanie tej inwestycji.
4. Prosimy o wpłaty na wyjazd do Częstochowy. Wyjazd 25.11 o godz. 6.00 powrót 26.11 wieczorem. Podczas powrotu do domu modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
5. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na remont Naszej Świątyni.
6. Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim sprzątającym Nasz Kościół oraz dziękuje za złożoną ofiarę na energie elektryczną i na kwiaty. Msza w waszej intencji i waszych najbliższych zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00.
7. W najbliższy piątek będziemy obchodzili 93 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza Święta w intencji Naszej Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Annę Olejnik. Módlmy się za zmarłą parafiankę – wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….
9. Solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask.