Dziś środa, 19 września 2019 r, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Ogłoszenia Duszpasterskie na 29 Niedzielę Zwykłą

Dzisiaj przypada 33 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II wypraszajmy dla Naszej Parafialnej Wspólnoty potrzebne łaski.

1. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwa mają we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
2. Dzisiaj w Naszej Parafii gościmy kleryków z Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Alumni dzielą się z Nami radością swojego powołania i po każdej Mszy Świętej będą zbierali ofiary na potrzeby Seminarium. Bóg zapłać za złożone ofiary.
3. Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą tradycyjnie rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszą o wypisywanie na kartkach intencji, które w sposób szczególny będą  polecane Bożej Matce.
4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas.
5. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Mszą Świętą wieczorną.
6. W piątek o godz. 19.00 Różaniec dla młodzieży.
7. Parafia organizuje wyjazd na modlitewne nocne czuwanie w intencji Polonii i jej duszpasterzy, które będzie miało miejsce na Jasnej Górze z 25/26 11. 2011r. Wyjazd 25.11 o godz. 6.00 powrót 26.11 wieczorem. Podczas powrotu do domu modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz zwiedzanie muzeum poświęconego błogosławionemu. Koszt wyjazdu 130 zł. Zapisywać można się w zakrystii oraz u ks. Michała.
8. W sobotę odbędzie się IV Bieg Hlondowski. Początek spotkania będzie miał miejsce w Naszym Kościele gdzie o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji uczestników oraz organizatorów i wszystkim dzięki, którym to sportowe spotkanie będzie mogło się odbyć.
9. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na remont Naszej Świątyni.
10. Zbliża się miesiąc Listopad – czas szczególnej Naszej pamięci modlitewnej o zmarłych. Na ławkach zostały wyłożone kartki wypominkowe na których można wypisać imiona i nazwiska osób za które pragniemy się modlić. Różaniec za zmarłych w listopadzie o godz. 17.30. W niedziele listopada o godz. 15.00 będziemy się modlili za zmarłych na naszym cmentarzu.
11. Serdeczne Bóg zapłać składam wczorajszej Młodej Parze i ich rodzinie za posprzątanie Naszego Kościoła. Msza w waszej intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 7.00.
12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Włodzimierza  Łacinnika. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
13. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego dziś tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask oraz zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.