Dziś wtorek, 18 czerwca 2019 r, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Ogłoszenia Duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą

Przeżywamy październik -  miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwa będą miały we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

1. W poniedziałek Ks. Proboszcz będzie odwiedzał chorych.
2. Dzisiaj przeżywamy w całej Polsce XI Dzień Papieski. Tradycyjnie w tym dniu  zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.
3. Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą tradycyjnie rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszą o wypisywanie na kartkach intencji, które w sposób szczególny będą  polecane Bożej Matce.
4. W piątek 14.10 będziemy przeżywać Święto edukacji Narodowej-Dzień Nauczyciela. Z tej okazji zapraszam wszystkich Nauczycieli, Wychowawców oraz pracowników Oświaty wraz z Dyrekcją na Uroczystą Mszę Świętą w czwartek na godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszam na spotkanie na plebani.
5. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Mszą Świętą wieczorną.
6. W piątek o godz. 19.00 Różaniec dla młodzieży.
7. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na remont Naszej Świątyni.
8. W najbliższą niedzielę 16.10 przybędą do Nas klerycy z Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego ze Szczecina. Alumni podzielą się z Nami radością swojego powołania i po każdej Mszy Świętej będą zbierali ofiary na potrzeby Seminarium.
9. Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim, którzy sprzątali Kościół i złożyli ofiarę na energię elektryczną 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego dziś tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask oraz zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.