Dziś poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji


Serwis odwiedzono 16907376 razy.

Ogłoszenia Duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą

Wczoraj rozpoczęliśmy październik -  miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwa będą miały we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

1. Serdecznie witam w Naszej Parafialnej wspólnocie Księży Sercanów z Krakowa. Ks. Roberta Sasaka, Ks. Józefa Krajewskiego oraz Ks. Grzegorza Kurzaja. Bóg zapłać za posługę w konfesjonale i za wygłoszone do Nas Boże Słowo.
2. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele 67 Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy Świętej Członkowie Parafialnego Caritasu będą zbierali ofiary do puszek na potrzeby związane z remontem Domu Opieki Społecznej w Stargardzie Szczecińskim.
3. Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą tradycyjnie rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszą o wypisywanie na kartkach intencji, które w sposób szczególny będą  polecane Bożej Matce.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Godzina Święta w czwartek o godz. 17.00. W piątek Msza Święta dla dzieci o godz. 16.30. Od godz. 16.00 Spowiedź Święta.
5. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00. Ks. Proboszcz ze swoimi chorymi spotka się w najbliższy poniedziałek. 
6. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Mszą Świętą wieczorną.
7. W piątek o godz. 19.00 Msza Święta dla młodzieży.

8. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na remont Naszej Świątyni.
9. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili w całej Polsce XI Dzień Papieski. W tym dniu tradycyjnie zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłac za składane ofiary na ten cel.
10. Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim, którzy sprzątali Kościół i złożyli ofiarę na energię elektryczną a są to: …
11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Mariannę Orzeszak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
12. Wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego dziś tygodnia zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

        Ks. Piotr Kurzaj TChr
         Proboszcz

Odsłon: 761     
© 2007 - KOMPANIA TWÓRCZA      Parafia rzymskokatolicka p.w. MB Bolesnej , ul. Mała 9, 73-120 CHOCIWEL