Dziś wtorek, 18 czerwca 2019 r, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Ogłoszenia Duszpasterskie na 26. Niedzielę Zwykłą

• Chrystus zachęca nas do nawrócenia. Zapewnia, że taka postawa jest gwarantem zbawienia, którego owocem jest życie wieczne z Bogiem.
  • Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszę o wypisywanie na kartkach intencji, które będą polecane Matce Bożej.
  • W czwartek ks. Michał będzie obchodził swoje imieniny. W środę o godz. 18.00 będzie Msza św.w intencji Solenizanta.Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  • 29. września w czwartek nasz Parafianin Marcin Ossoliński złoży pierwsze śluby zakonne w Towarzystwie Chrystusowym dla Polonii Zagranicznej. Ta uroczystość odbędzie się w Mórkowie koło Leszna. Proszę o modlitwę w intencji Marcina.
  • W piątek o godz. 19.00 Msza św. dla młodzieży.
  • W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą o godz. 17.30.
  • W sobotę o godz. 12.00 w salce "August" będzie spotkanie Koła Misyjnego.
  • Dziękuję ofiarodawcom , którzy wpłacają na remont naszej Świątyni.
  • Bóg zapłać za składane ofiary na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  • Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim , którzy sprzątali Kościół i złożyli ofiarę na energię elektryczną.
  • W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu będziemy zbierali ofiary do puszek na Caritas.
  • W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Janinę Lisowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  • Wszystkich solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie. W naszych modlitwach pamiętajmy o nowicjuszu Marcinie.
Ślub katolicki pragną zawrzeć:
  • Wisłocka Natalia – Chociwel
    Barszcz Mateusz – Suchań