Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Ogłoszenia Duszpasterskie na 25. Niedzielę Zwykłą

• Udział w Eucharystii jest znakiem naszego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem. Przychodzimy więc, aby stanąć przed ołtarzem jak wierni przyjaciele Chrystusa. Polecajmy Mu nasze życie , nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną.
  • Bóg zapłać wszystkim dzięki którym nasza uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej była tak dostojna i okazała.
  • Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszę o wypisywanie na kartkach intencji, które w szczególny sposób będą polecane Matce Bożej.
  • W piątek o godz. 19.00 Msza św. dla młodzieży.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane do kopert na Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  • Składam podziękowania wszystkim, którzy sprzątali kościół i złożyli ofiarę na energię elektryczną.