Dziś środa, 18 września 2019 r, imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 Niedzielę Zwykłą

• Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy modlili się w intencji rolników, ich rodzin oraz tych, którzy pracują na roli. Dzisiejsza Msza Św. jest okazją, aby Bogu podziękować za tegoroczne zbiory.
  • Zbliża się wspomnienie Matki Bożej Bolesnej - Patronki Naszej Parafii. Pragniemy dobrze przygotować się do tej uroczystości. Od 12 do 14 września będziemy przeżywać Triduum poprzedzające nasz odpust. Ministranci po każdej Mszy Św. będą rozdawali foldery z programem Triduum. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  • Zapraszam w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą tradycyjnie rozpoczynamy o godz. 18.00. Proszę o wypisywanie na kartkach intencji, które będą polecane Matce Bożej.
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie w piątek przed Mszą Św. wieczorną.
  • Msza Św. dla młodzieży w piątek o godz. 19.00.
  • Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacają na remont naszej świątyni.
  • Serdeczne Bóg zapłać składam wszystkim, którzy sprzątali Kościół i złożyli ofiarę na energię elektryczną.
  • Wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego dziś tygodnia zapewniamy o naszej modlitwie.