Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Slowo pożegnania i podziekowania ks. Proboszcza

Drodzy Parafianie i moi Współpracownicy!

Decyzją moich przełożonych zakonnych  z dniem 31 lipca  przestaje być proboszczem parafii Matki Boskiej Bolesnej w Chociwlu. Dobry Bóg pozwolił mi pracować pośród Was 8 lat. Żadne słowa nie wyrażą tego jak bardzo jestem  wdzięczny za wasze zaangażowanie  w posługę w naszej parafii. Składam Wam  najserdeczniejsze PODZIĘKOWANIE za waszą pomoc i owocne współdziałanie.

Owoce tego możemy zobaczyć patrząc na kościoły w naszej chociwelskiej parafii. Dumny jestem z prężnego PZ Caritas. Cieszę się, że mogliśmy razem poznawać ślady Pana Boga w świecie pielgrzymując co raz to w nowe miejsca. Nigdy nie zapomnę Was i Waszej  dobroci okazywanej co dnia! Niech Jezus, Maryja i Józef wypraszają Wam siły i zdrowie, a także dopomagają w codziennych trudach! BÓG ZAPŁAĆ!
Polecam się Waszej pamięci modlitewnej i moja nową posługę.
ks. Krzysztof Musiałek TChr

Komunikat z posiedzenia Rady Generalnej  /fragment/:

Dnia 20 lipca 2011 r. w Domu Głównym w Poznaniu odbyło się posiedzenie Rady Generalnej Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, któremu przewodniczył przełożony generalny ks. Tomasz Sielicki.

Podczas posiedzenia zostały podjęte między innymi następujące kwestie:

Przełożony Generalny po uzyskaniu zgody Rady Generalnej podjął decyzję o mianowaniu, z dniem 1 sierpnia br., ks. Krzysztofa Musiałka ekonomem generalnym Towarzystwa Chrystusowego
.