Dziś poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

300 Pielgrzymka na Jasną Górę

Powoli zbliżamy się do kolejnej pielgrzymki.  Hasło tegorocznego podążania na Jasną Górę brzmi "Jestem z Jezusem".    Nie może więc nikogo z Was zabraknąć,  tymbardziej, że Warszawska Pielgrzymka wyrusza po raz 300...

Swój udział potwierdziło już 10 księży chrystusowców. Będą z nami również Siostry Misjonarki i felicjanka.
Koszt pielgrzymowania w tym roku wynosi 120 zł.
Informacje na temat rzeczy niezbędnych, które należy ze sobą zabrać znajdziecie na stronie internetowej: www.tchr.org/pielgrzymi.
Spotykamy się jak zwykle 5 sierpnia przy kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w godzinach popołudniowych.
Dzień wcześniej w Stargardzie nadajemy bagaż, szczegółowe godziny podamy pod koniec lipca.
Zapisy w zakrystii i u ks. Michała (tel. 797002074.
Spotkanie organizacyjne (przed pielgrzymką) 1 sierpnia, w poniedziałek, o godz. 19:00 na plebani.