Dziś niedziela, 18 sierpnia 2019 r, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Ogłoszenie duszpasterskie na 7 niedzielę zwykłą

Św. Paweł mówi o chrześcijanach, o nas, że jesteśmy Bożą budowlą. Bóg nas buduje, stopniowo i cierpliwie przemienia nasze życie. "Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz!" Nie może być innego fundamentu naszego życia niż Chrystus. Mamy na zło odpowiadać miłością, odrzucić nienawiść, kochać bliźniego swego jak siebie samego, bo każdy chrześcijanin i chrześcijanka są świątynią Boga, miejscem, gdzie Bóg spotyka się z nami.

Trwają  zimowe ferie.  Dla dzieci i młodzieży zostającej w domu zorganizowaliśmy dwa wyjazdowe dni.
W programie jest pobyt w Gryfinie na wodnym parku, kino w Szczecinie, zwiedzanie tajemniczych podziemi miasta Szczecina, wizyta w telewizji Szczecin. Szczegóły na plakatach w gablocie. Zapisy jak zawsze w zakrystii.

Spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki na Sycylię odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj. 27.lutego o godz. 17.00 w sali kominkowej.

W podziękowaniu dla osób sprzątających kościół i tych, którzy złożyli ofiarę na prąd, pragniemy zaprosić na Mszę św. w ich intencji oraz ich rodzin, która zostanie odprawiona  w środę o godz. 18:00. W tym tygodniu prosimy mieszkańców z ulicy:

Pragniemy dokończyć wspólne prace renowacyjne w naszych kościołach. Od 28 lutego zaczynamy malowanie nawy głównej naszego kościoła. Nie ukrywamy, że liczymy na wsparcie w miarę Waszych możliwości. Dlatego w Chociwlu przez trzy najbliższe miesiące wróci poprzednia forma zbierania ofiar przez naszych rejonowych. Zbieranie potrzebnych środków finansowych rozpoczęło się . Po 15 każdego miesiąca nasi tzw. rejonowi zaczęli zbierać fundusze na nasz kościół w Chociwlu.

Parafian z Bobrownik i Brodów prosimy o kotynuowanie tej formy zbierania pieniędzy jak to było wcześniej.

Bóg zapłać za życzliwość i hojność naszym czcigodnym parafianom. Jesteśmy bardzo zbudowani Waszą troską  o nasze świątynię. Prosimy o modlitwę w intencji o udane prace remontowe w naszych świątyniach.

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy  dużo zdrowia i siły i obfitych Bożych łask.

Parafia pod wezwaniem św. Katarzyny w Goleniowie organizuje autokarową pielgrzymkę do Rzymu na uroczystość Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II w dniach od 27. kwietnia do 03. maja. Podczas wyjazdu będzie także zwiedzanie Padwy
(nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego) oraz Asyżu - nawiedzenie Bazyliki św. Klary i św. Franciszka. Cena 1400 zł + 30 euro. Szczegóły w gablocie.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana

Ś.p. Malinowska Stefania – ul. Armii Krajowej
Ś.p. Doliński Mieczysław – ul. Wojska Polskiego

Intencje Mszalne:

poniedziałek (21-02-2011)
7:00    śp.Danuta Sidorczuk - gr.8
18:00    śp. Bronisław  i Janina Otenbrajt - intencja od wnuka Marcina i jego żony
 wtorek (22-02-2011)
7:00    śp.Danuta Sidorczuk - gr.9