Dziś wtorek, 18 czerwca 2019 r, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Ogłoszenie duszpasterskie na 6 niedzielę zwykłą

„Przed ludźmi życie i śmierć, co się podoba, to będzie ci dane". Bóg obdarzył nas wolnością. Otrzymaliśmy wolną wolę, możność wyboru dobra lub zła, życia bądź śmierci. Nasza obecność na tym świętym zgromadzeniu jest znakiem, że wybieramy życie. Nasza wolność jest wymagająca, uczmy się z niej korzystać każdego.

Ogłoszenie duszpasterskie na 6 Niedzielę Zwykłą

Rozpoczęliśmy zimowe ferie dla dzieci i młodzieży zostającej w domu zorganizowaliśmy cztery wyjazdowe dni.
W programie jest pobyt w Gryfinie na wodnym parku, kino w Szczecinie, zwiedzanie tajemniczych podziemi miasta Szczecina, wizyta w telewizji Szczecin. Szczegóły na plakatach w gablocie. Zapisy jak zawsze w zakrystii.

Wszystkim wyjeżdżającym na ferie do Bukowiny Tatrzańskiej przypominamy: zbiórka przy plebani, wyjazd o godz. 15:00. Powrót w niedzielę rano.
W ostatnim tygodniu zrezygnowały dwie osoby, jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w naszym wyjeździe proszony jest o kontakt z księdzem Łukaszem.

Pragniemy dokończyć wspólne prace renowacyjne w naszych kościołach. Od 28 lutego zaczynamy malowanie nawy głównej naszego kościoła. Nie ukrywamy, że liczymy na wsparcie w miarę Waszych możliwości. Dlatego w Chociwlu przez trzy najbliższe miesiące wróci poprzednia forma zbierania ofiar przez naszych rejonowych. Po 15 każdego miesiąca nasi tzw. rejonowi będą zbierać fundusze na nasz kościół w Chociwlu.
Pragniemy dokończyć wspólne prace renowacyjne w naszych kościołach. Od 28 lutego zaczynamy malowanie nawy głównej naszego kościoła. Malowany będzie także kościół w Bobrownikach i Brodzie.
Parafian z Bobrownik i Brodów prosimy o kontynuowanie tej formy zbierania pieniędzy jak to było wcześniej.
Bóg zapłać za życzliwość i hojność naszym czcigodnym parafianom. Jesteśmy bardzo zbudowani Waszą troską  o nasze świątynię. Prosimy o modlitwę w intencji o udane prace remontowe w naszych świątyniach.

W podziękowaniu dla osób sprzątających kościół i tych, którzy złożyli ofiarę na prąd, pragniemy zaprosić na Mszę św. w ich intencji oraz ich rodzin, która zostanie odprawiona  w środę o godz. 7:00.

Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy  dużo zdrowia i siły i obfitych Bożych łask.

Zapowiedzi przed ślubne

Jędrzejczak Justyna – Chociwel
Szwarnóg Marcin – Chociwel

Gawryluk Lubov – Zariczcza, Ukraina
Klimaszewski Tomasz – Chociwel

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana
Ś.p. Fijałkowski Piotr - Lisowo

Intencje Mszalne:

niedziela (13-02-2011)
9:00    Dziękczynna w 35 roczn. ślubu Elżbieta I Zbigniew z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze
11:00    śp. Mirosław Pietrzak w 8 roczn. śm.
18:00    śp. Irena Florczak i za zmarłych z rodziny

poniedziałek (14-02-2011)
7:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 1
18:00    W 30 roczn. ślubu Anny i Edwarda o Boże Błogosławieństwo i zdrowie

wtorek (15-02-2011)
7:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 2
18:00    O Boże Błogosławieństwo dla Saszy z okazji urodzin

środa (16-02-2011)
7:00    O Boże Błogosławieństwo dla sprzątających Kościół i ich rodzin.
7:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 3 (Bukowina)
18:00    śp. Józef w 28 roczn. Śmierci, śp. Katarzyna Melczewska

czwartek (17-02-2011)
7:00    śp. Tadeusz Popielarski i śp. Janina Lipka
7:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 4 (Bukowina)
18:00    śp. Wanda Korosiewicz - int. od uczestników pogrzebu

piątek (18-02-2011)
7:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 5
18:00    śp. Edward Woźniak w 22 roczn. smierci

sobota (19-02-2011)
9:00    śp. Danuta Sidorczuk - gr. 6
18:00    śp. Edward i Agata Żyła.
 niedziela (20-02-2011)

9:00    śp. Marianna Krystoforska
11:00    śp. Franciszek Sylmanowicz w 6 roczn. śmierci, śp. Monika.
18:00    Śp. Helena, Joanna, Stefania, Józef