Dziś niedziela, 18 sierpnia 2019 r, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Biesiada z Kolędą

Dzisiaj w holu hali sportowej odbyła się "Biesiada z  Kolędą", spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu wraz z Chórem św. Cecylii ze Stargardu  Szczecińskiego, z parafii Chrystusa Króla Wszechświata.  W trakcie kolędowania PZ Caritas będzie prowadził zbiórkę pieniędzy na nowy wózek inwalidzki dla Pawła. Przygotowano "słodki bufet", przeprowadzono loterię, a wszystko po to by wspomóc cierpiącego, młodego człowieka. Oprócz Chóru św. Cecyli kolędowali z nami: dzieci z grupy misyjnej, zespół "Perełki" i młodzieżowy zespół Agnus. Familijne wykonanie kolędy zaprezentowały rodziny z Brodów, a pięknym akcentem na zakończenie były krótkie utwory zagrane na akordeonie przez 10 letniego Kacpra.
Zapraszamy do fotogalerii...