Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Koncert Kolęd

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd, w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana, który odbędzie się w naszym kościele w środę 15 grudnia o godz. 19.oo. Program muzyczny, który zaprezentuje artysta nosi tytuł ”kolęda z kotem w tle. W repertuarze tradycyjne kolędy i pastorałki, świąteczne piosenki znane z radia i telewizji. Koncert współorganizuje firma TEKSIK.

Kolęda z kotem w tle Program muzyczny w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana (aktor, wokalista bluesowej grupy YBB, Piwnicy Pod Baranami) Tradycyjne kolędy w stylu folk, rytm and blues, reggae czy bossa ; autorskie pastorałki Yanoosha Barana, wreszcie amerykańskie, świąteczne piosenki znane z radia i telewizji – to wszystko zmieszane i wrzucone w koncert zatytułowany „Kolęda z kotem w tle”. Jak to wszystko do siebie może pasować? Jak ozdoby na choince – różnobarwne, różnokształtne, acz wyczekane i wyśnione. Autor i wykonawca koncertu Yanoosh Baran, w jednej ze swych pastorałek zazdrości zwierzętom tego, że w przeciwieństwie do ludzi, przynajmniej raz w roku odnajdują wspólny język. Tym wspólnym językiem dla ludzi, którzy różnie postrzegają Święta Bożego Narodzenia może być właśnie „Kolęda z kotem w tle”