Dziś środa, 12 grudnia 2018 r, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Spotkanie szkół Jana Pawła II

8 października trzydziestoosobowa reprezentacja gimnazjum wzięła udział w IX spotkaniu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Częstochowie. Głównym punktem spotkania była wspólna Msza Święta, której przewodniczył nuncjusz apostolski w Polsce ks. Abp Józef Kolwaczyk.  Spotkanie to zgromadziło wielu uczniów i nauczycieli szkół noszących imię papieża. Po raz pierwszy w tym zjeździe uczestniczyły dwie szkoły z poza granic naszej Ojczyzny. Nasza szkoła uczestniczyła w tym spotkaniu po raz drugi.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w sanktuarium Licheńskim, a także zwiedziliśmy skansen archeologiczny jednej z najstarszych osad w Polsce, Biskupin.