Dziś niedziela, 16 czerwca 2019 r, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Podziękowania

Parafialny Zespół „Caritas” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zakupili świece i kartki świąteczne. Cały zysk ze sprzedaży oraz część pieniędzy z loterii dożynkowej przeznaczyliśmy na zakup 30 paczek żywnościowych przeznaczonych dla najuboższych rodzin oraz 22 paczek dla dzieci z naszej szkoły.

Ogółem na ten cel przeznaczyliśmy

1990 złotych. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom wchodzącym w skład Szkolnego Koła „Caritas” za pomoc w dostarczeniu paczek do potrzebujących oraz za odwiedzenie 36 osób samotnych i chorych z terenu naszej Parafii.

Wszystkim darczyńcom oraz ludziom wspomagającym nasze działania na rzecz potrzebujących, życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i jak najwięcej sukcesów w nadchodzącym 2009 roku